חיפוש
  • cns

5 סיבות שאתה חייב שהעסק שלך יהיה באינסטגרם

5 סיבות שאתה חייב שהעסק שלך יהיה באינסטגרם:

אינסטגרם הינה רשת חברתית חינמית לשיתוף תמונות וסרטוני וידיאו. אינסטגרם מאפשרת לשתף את תכניה ברשתות חברתיות פופולריות נוספות (כגון פייסבוק וטוויטר), בשילוב מסננים גרפיים המשדרגים את חזות הפוסטים הפכה אינסטגרם לפופולארית בקרב בני נוער, כך שניתן למצוא בה קהלים צעירים בגילאי 24 ומטה.

עקב הפופולריות בקרב בני הנוער, יש נטייה לחשוב כי אינסטגרם אינה פלטפורמה ראויה לשיווק העסק, אך לא כך הדבר!!!

הדעה הרווחת הינה שלצעירים אין כסף, או שאינם מגלים עניין וזה יהיה בזבוז משאבים ואנרגיות. אך תופתעו לגלות כי אינסטגרם משרתת נאמנה כ- 3 מיליון ישראלים מידי יום! אסטרטגית שיווק נכונה בשילוב התאמת מוצר לקהל היעד תפתח בפניכם דלת קסמים לעולם מופלא, חדש, צעיר ורענן שרק מחכה להכיר את העסק שלכם.

אגב, לא רק צעירים משתמשים באינסטגרם.


1. ויזואליות

אומרים בתמונה אחת שווה אלף מילים

אומרים שאין טוב ממראה עיניים.

ויזואליות היא שם המשחק.

כיום, לספר לכולם שהעסק שלך נותן שירות מעולה זה לא מספיק טוב, לפרסם לקוחות מרוצים / תמונות של המקום / תוצאות בשטח... זה מה שמושך קהל.

אין עוררין שתמונה אחת טובה יכולה לגרור הרבה תגובות חיוביות ומפרגנות.


2. חשיפה מרבית

שלא כמו בפייסבוק, כאשר משתמש אינסטגרמי עושה את המעבר מ- "משתמש רגיל" ל- "משתמש עסקי" רמת החשיפה אינה נפגעת, עוקבי העמוד ימשיכו לעקוב אחר הדף ללא שינוי.

כמו כן, קיימות סוגי חשיפה אורגניים אשר מעלות את הפרסום כגון "האשגט" (#). השימוש בסימן זה יחשוף את העמוד שלך לקהל רחב יותר, בארץ ובעולם.

אז איך זה עובד? לפני הפרסום של הפוסט, בחלונית פירוט, יש להוסיף את הסימן סולמית (#), וצמוד לסולמית רושמים טקסט ללא רווחים (לדוגמא, #יוםטוב), ומה שקורה בעצם זה שבאותו רגע האלגוריתם של אינסטגרם הופך אותו לקישור, תיוג של תמונה. כל מי שלוחץ על הקישור יכול להגיע לעוד עמודים נוספים באותה נישה ובכך לעקוב אחר דברים ספציפיים שמעניינים אותו. אותו האשטג מגדיל את החשיפה של הדף ומייצר עוד עוקבים.

יש לכם כבר רעיון לאיזשהו הטבה שאתם רוצים לתת? אל תשכחו לעשות את האשטג בהתאם.


3. להיות בכל מקום

כבעל עסק זה חובתך להופיע בכל מקום אפשרי, במיוחד אם הוא חינמי. מבחינתך זאת עוד פלטפורמה להיות בה, רק שבפלטפורמה זו קיימים מיליארדי משתמשים.

אין ספק שאינסטגרם הינה פלטפורמת חובה לכל עסק.


4. להיות בתודעה

גם אם הלקוחות לא הגיעו אלייך ישירות מהאינסטגרם, סביר להניח שרובם פעילים שם. כך שהלקוחות שלך יוכלו לעקוב אחרי הפעילות של העסק והעסק יהיה תמיד בתודעה של אנשים שמתעניינים בעסק/בך/בפעילות העסק.

ואין כמו ליצור סוג של "קהל מעריצים" עבור העסק, זה יגרום לאנשים לפרגן לך, במידה והדף שלך יהיה בעל תכנים מגוונים, הוא יצור עניין בקרב אנשים אשר ישתפו את התוכן באופן אורגני ובכך יגדילו את הקהל שלך.


5. קידום ממון

מדהים לראות את התוצאות הישירות של קידום ממון, הוא לרוב עובד בצורה מידית.

מספר העוקבים של הדף עולה במהרה, אנשים עושים לייק לתמונות, והדף הופך לפופולרי תוך ימים ספורים.

בקידום ממומן באינסטגרם רצוי ליצור מגנט לידים, משהו שיגרום לאנשים לא רק לחבב את הדף שלך אלא גם להשאיר פרטים ככה, שאתה כבעל עסק תוכל להמשיך ולהיות בקשר רציף עם לקוחות פוטנציאליים.


לסיום, כמו שראית אינסטגרם הינה פלטפורמה מאוד פופולרית ולכן מאוד מומלץ, כבעל עסק, להיות פעיל ברשת חברתית זו, וליצר עוד ענף שמביא תנועה לעסק.

בוא תלמד אצלנו איך להתחיל להפעיל את העסק שלך באינסטגרם....

0 צפיות

© 2020 זכויות שמורות לבעל האתר. האתר נבנה ועוצב ע"י wix-li